YORUMLAR

“Diplomasi Günlüğü” ile ilgili her türlü görüşlerinizi Yorumlar bölümünü doldurarak paylaşabilir, böylece bloğumu geliştirmeme katkı sağlayabilirsiniz.

Yorumların yayımlanması yorum yazan kişinin adını kaydetmesi şartına bağlı değildir. Bununla birlikte prensip olarak yalnız ad ve soyadını yazan kişilerin yorumlarına cevap yazılmaktadır.

8 thoughts on “YORUMLAR”
 1. Merhabalar Naci Bey;
  Seçim kanununda yapılan değişiklikler hakkında yazmış olduğunuz yazıyı çok etkileyici ve dikkat çekici buldum. Özgeçmişinizi okuduğumda sizin bir bilgi küpü olduğunuzu ve bu küpü emeklilikten sonra bir köşeye atmak yerine Ülkemize faydalı olmak için bizlere aktarmaya çalıştığınız için teşekkür ederim. Hem bu siteyi geliştireceğinize hem de Ülkemizin gelişimine daha da fazla katkı sağlayacağınıza eminim. Sizi özellikle bu seçim sürecinde daha da fazla ekranlarda görmek isterim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Selamlar.

 2. Kutlarım. Sayfanızı beğendim. Güncelleme konusunda bence dış politikaya ilgili gençlerden destek alabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde bu yönde bir çalışma başlatmanızı öneririm. Yeni ziyaretçiler kazanmanızı, daha fazla okunmanızı dilerim.

 3. İlginç bir site olmuş. Ben yalnız sizin yazılarınızı göreceğimi düşünmüştüm. Kitap önerisi bile var. Güncelleme konusuna önem vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Umarım bir süre sonra en üstte eski tarihli yazıları görmeyiz. Güzel çalışmalarınızda destek olacağız. Kutlarım.

 4. Sitenizde dış politikayla ilgili makale ve video linklerinin bulunması gayet güzel olmuş. Bu bölümleri zenginleştirebilirseniz Urla Mektupları daha çok okuyucu kazanacaktır.
  Bizler de bu bölümlere katkı sağlayabilir miyiz? Önerilerimizi size nasıl iletebiliriz?

  1. Önerilerinizi iletmenizden memnuniyet duyarım. İletişim formuna yazı veya video linkini yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

 5. Oldukça profesyonelce hazırlanmış bir blog olmuş Naci bey. Kutlarım. Dış politika konularında yazı ve video kütüphanesi oluşturma düşünceniz de çok iyi. Umarım devam ettirirsiniz. Belirttiğiniz gibi, bu konuda çevrenizden ve izleyenlerinizden de destek alma düşünceniz aslında iyi düünülmüş gibi geldi bana. Ben de zaman zaman katkı sağlamaya çalışacağım. İlk önerimi iletişim formu üzerinden birazdan yapacağım:) Başarılar dilerim.

Leave a Comment