YORUMLAR

“Diplomasi Günlüğü” ile ilgili her türlü görüşlerinizi Yorumlar bölümünü doldurarak paylaşabilir, böylece bloğumu geliştirmeme katkı sağlayabilirsiniz.

Yorumların yayımlanması yorum yazan kişinin adını kaydetmesi şartına bağlı değildir. Bununla birlikte prensip olarak yalnız ad ve soyadını yazan kişilerin yorumlarına cevap yazılmaktadır.

7 Yorum Var : “YORUMLAR”
  1. Kutlarım. Sayfanızı beğendim. Güncelleme konusunda bence dış politikaya ilgili gençlerden destek alabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde bu yönde bir çalışma başlatmanızı öneririm. Yeni ziyaretçiler kazanmanızı, daha fazla okunmanızı dilerim.

  2. İlginç bir site olmuş. Ben yalnız sizin yazılarınızı göreceğimi düşünmüştüm. Kitap önerisi bile var. Güncelleme konusuna önem vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Umarım bir süre sonra en üstte eski tarihli yazıları görmeyiz. Güzel çalışmalarınızda destek olacağız. Kutlarım.

  3. Sitenizde dış politikayla ilgili makale ve video linklerinin bulunması gayet güzel olmuş. Bu bölümleri zenginleştirebilirseniz Urla Mektupları daha çok okuyucu kazanacaktır.
    Bizler de bu bölümlere katkı sağlayabilir miyiz? Önerilerimizi size nasıl iletebiliriz?

    1. Önerilerinizi iletmenizden memnuniyet duyarım. İletişim formuna yazı veya video linkini yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

  4. Oldukça profesyonelce hazırlanmış bir blog olmuş Naci bey. Kutlarım. Dış politika konularında yazı ve video kütüphanesi oluşturma düşünceniz de çok iyi. Umarım devam ettirirsiniz. Belirttiğiniz gibi, bu konuda çevrenizden ve izleyenlerinizden de destek alma düşünceniz aslında iyi düünülmüş gibi geldi bana. Ben de zaman zaman katkı sağlamaya çalışacağım. İlk önerimi iletişim formu üzerinden birazdan yapacağım:) Başarılar dilerim.

    1. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Kenan bey. Seçilmiş yazı önerinizi de aldım ve sayfalarımıza ekledim.

Yorum Yap