“Diplomasi Günlüğü” dış politika alanında güçlü bir referans kaynağı olma yolunda ilerliyor

Bloğumu yayına alalı henüz iki ay olmadı. Bu süre içerisinde sitenin altyapısı büyük ölçüde kuruldu. Günlüğüme her hafta bir yazı yazıyorum. Ama bunun dışında sayfaları her gün birkaç kez güncelliyor, o gün dış politika alanında Türkiye’de ve dünyada yayınlanan yazılara linkler veriyorum. Ayrıca YouTube’dan da dış politika alanındaki videoları izliyor, bunlardan Günlüğüme seçmeler yapıyorum.

Dolayısıyla Diplomasi Günlüğü zaman içerisinde güçlü bir dış politika portalı olacak gibi görünüyor. Benim gönlümden geçen, bu adrese bağlananlara, dış politikadaki gelişmeleri farklı yönleriyle sunabilmek. Bunu yaparken, teknolojiyi etkin kullanmak, pratik bir menü yapısıyla yazı ve videolara erişimi de kolaylaştırmak istiyorum. Kuruluş aşamasında aldığım teknik destekten sonra Günlüğün web altyapısına da tamamen hakim oldum. Başka bir anlatımla, tüm “bakım ve onarım” işlerini kendim yapıyorum. Umarım bloğu zaman içerisinde hem teknik altyapı, hem de içerik olarak daha da zenginleştiririm.

Bu çalışmada, özellikle uluslararası ilişkilere ilgi duyan gençlerden destek bekliyorum. Sizler de internet üzerinde dolaşırken Diplomasi Günlüğü’nde yer alabileceğini düşündüğünüz yazı ve videolarla karşılaşırsanız bunu bana iletebilir, böylece bu portalın daha da güçlenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, bu sayfanın altında yer alan Yorumlar alanına bu linklerin adreslerini kaydedip bana göndermek olacaktır.

Sağlıcakla kalmanız dileğiyle

Yorum Yap

Düşünce Kuruluşları
Güne Bakış: Naci Koru ile Taliban’ın Afganistan’da yönetimi ele geçirmesi
Takvim
Nisan 2024
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930